Salta al contingut principal
Arxiu Digital Pasqual Maragall

03. Governs de Pasqual Maragall

Governs de la presidència Maragall (2003-2006)

President

Pasqual Maragall (PSC): 22/12/2003 - 29/11/2006

Conseller en Cap (o Primer)

J.L. Carod-Rovira (ERC): 22/12/2003 - 20/02/2004

Joan Bargalló (ERC): 20/02/2004 - 15/05/2006

Relacions Institucionals i Participació

Joan Saura (IC-EUIA): 22/12/2003 - 29/11/2006

Política Territorial i Obres Públiques

Joaquim Nadal (PSC): 22/12/2003 - 29/11/2006

Justícia

Josep M. Vallès (CpC): 22/12/2003 - 29/11/2006

Interior

Montserrat Tura (PSC): 22/12/2003 - 29/11/2006

Economia i Finances

Antoni Castells (PSC): 22/12/2003 - 29/11/2006

Governació

Joan Carretero (ERC): 22/12/2003 - 21/04/2006

Xavier Vendrell (ERC): 21/04/2006 - 15/05/2006

Xavier Sabaté (PSC): 15/05/2006 - 29/11/2006

Educació

Joan Bargalló (ERC): 22/12/2003 - 20/02/2004

Marta Cid (ERC): 20/02/2004 - 15/05/2006

Joan M. del Pozo (PSC),
assumeix també Universitats: 15/05/2006 - 29/11/2006

Cultura

Caterina Mieras (PSC): 22/12/2003 - 20/04/2006

Ferran Mascarell (PSC): 20/04/2006 - 29/11/2006

Salut

Marina Geli (PSC): : 22/12/2003 - 29/11/2006

Agricultura, Ramaderia i Pesca

Antoni Siurana (PSC): 22/12/2003 - 20/04/2006

Jordi William Carnes (PSC): 20/04/2006 - 29/11/2006

Treball i Indústria

Josep Maria Rañé (PSC): 22/12/2003 - 20/04/2006

Jordi Valls (PSC): 20/04/2006 - 29/11/2006

Comerç, Turisme i Consum

Pere Esteve (ERC): 22/12/2003 - 15/10/2004

Josep Huguet (ERC): 15/10/2004 - 15/05/2006

Benestar i Família

Anna Simó (ERC): 22/12/2003 - 15/05/2006

Carme Figueras (PSC): 15/05/2006 - 29/11/2006

Medi Ambient i Habitatge

Salvador Milà (IC-EUIA): 22/12/2003 - 20/04/2006

Francesc Baltasar (IC-EUIA): 20/04/2006 - 29/11/2006

Universitats, Recerca i Societat de la Informació

Carles Solà (ERC): 22/12/2003 - 20/04/2006

Manel Balcells (ERC): 20/04/2006 - 15/05/2006

Secretari del Govern

Ernest Maragall (PSC): 22/12/2003 - 29/11/2006